Eik ir kepk, arba Wok to Walk Lietuvoje

April 21, 2009 at 9:24 pm 1 comment

amsterdam_kolksteeg

Apie šios greito maisto užkandinės pasirodymą pirmieji suskubo pranešti blogeriai, todėl dar prieš atveriant duris, žinojau, kad čia lankysiuos. Patiko idėja, vieta ir maisto tipas. Pirmą kartą greito ale “kinietiško” maisto valgiau būtent Amsterdame, iš kur ir kilo “Wok to Walk”, todėl buvo gana keista, kad tokio pobūdžio niša nebuvo užpildyta.

Kam dar neteko pabūvoti minimoje užeigoje (vadinti restoranu, kad ir greito maisto, tikrai nesiverčia liežuvis), paprastai pateiksiu jos koncepiją – greitas kiniško stiliaus maistas gaminamas iš nedideliame sąraše esančių komponentų ir skirtas išsinešti. Pasirenkate, tarkim, makaronus kaip pagrindinį ingridientą (visų pagrindinių ingridientų kaina viena – 11.90), o toliau galite fantazuoti – įvairi mėsa, bambukai, krevetė, kukurūzai (2-5lt) – viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos. Padažą taip pat pasirenkate iš keletos siūlomų, jis jums nieko nekainuos.

Vidutiniška patiekalo kaina ~14-15lt. Porcijos didelės, lai neapgauna Jūsų maisto indelio dydis. Taigi, už penkioliką litų per kelias minutes sočiai pavalgote. Palyginimui, Čili picerijoje, pavalgysite už vidutiniškai 13 litų, bet teks laukti ir nemanau ar bus taip skanu. Kalbant apie skonį, kiek man teko patirti, viskas priklauso nuo virėjo – labai skaniai ruošia mergina turbūt iš Japonijos (beje, labai šauniai kalbanti lietuviškai) ir vyrukas, turbūt iš Indijos. Lietuvio pastangos kolkas ne itin vykusios.

“Wok to Walk” užeigoje, maistas ruošiamas Wok tipo keptuvėje, todėl gaunate pakankamai sveiko maisto dozę. Nepalyginsi su “McDonal’s” ar “Hesburger” sunkiasvoriais mėsainiais. Dar vienas pliusas – darbo laikas, savaitgaliais dirba iki 3h.

Tiesa, jau dabar ryškėja diidelis minusas – ypač mažai erdvės. Laukiančių daug, ypač geru oru, todėl tenka stumdytis ir varvinti seilę žiūrint kaip kiti jau šlamščia savo porciją. Kitas, dar didesnis minusas – esant dideliam žmonių skaičiui, gamyba vyksta itin konvejeriškai, tad skonis ženkliai suprastėja. (Patarimas – norėdami skaniai pavalgyti, eikit dienos metu, arba blogu oru:). Na ir trečias dalykėlis – kaina. Jei norėsite truputėlį daugiau egzotikos, ir užsisakysite keletą priedų, patiekalo kaina sieks 18lt. O tai jau daug.

Suma sumarum, kolkas tai geriausia greito maisto užkandinė Vilniuje. Laukiam konkurentų atsako..

Advertisements

Entry filed under: Kavinės, Restoranai.

Lipton arbatos piramidės Arbatos rūšys: Oolong arbata

1 Comment Add your own

  • 1. FeelSounds  |  August 27, 2011 at 7:26 am

    Ar jūs įsitikinusi, kad tai viena geriausių greito maisto parduotuvių ? Nes nedaugelis susimąsto, kad pavalgęs “Wok to Walk” yra žymiai sveikesnis, negu suvalgęs “Hesburger” komplektą 3kartus mažesne kaina. Turiu pripažinti, kad “Hesburger” komplekto pilnai užtenka labai sočiai pavalgyti. Dar vienas minusas “Wok to Walk” užkandinėje, kad ne visi mėgsta makaronus, ryžius, ypač krevetes. Manau daugeliui lietuvių arčiau širdies yra mėsainis, bulvytės ir Cola.
    P.S. Tikrai nereklamuoju jokių Mc Donald’ų ar Hesburger’ių.

    Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Feeds


%d bloggers like this: