Skani arbata. Maišeliuose? Būna ir taip

January 12, 2008 at 10:04 pm 3 comments

     Visada atrodė, kad arbata vienkartiniuose maišeliuose yra kaip nealkoholinis alus. Pigi sintetika ir tiek. Kad ir kokį brangų tokio ‘alaus’ butelį bepirkčiau, į tikrą daiktą jis man nė kiek nepanašesnis… Tas pat su arbata. Na, persistengiau, tokio radikalaus skirtumo gal ir nėr, tačiau vis tiek, skonis ne tas.Tiesą pasakius, man pusę skonio numušdavo jau vien tas ‘nezgrabnas’ maišelis. Kol jis dar puodelyje, situacija normali. Užtenka jį ištraukti, nuspausti, ir jis man tampa panašus į tokį objektą, kurį moterys naudoja kartą į mėnesį.. Kažkaip nepasakyčiau, kad itin apetitą žadintų.

Bet netikėtai viskas apsivertė aukštyn kojom. Teko išbandyti vieną ‘importinę’ arbatą (labai įdomu, gal ir pas mus kažko panašaus yra?). Arbatos pavadinimas Tea Forté. Kuo ji kitokia? Kompaniją, gaminančią šias arbatas įkūrė žinomas amerikiečių dizaineris Peter Hewit, todėl nepaprastai didelis dėmesys skiriamas vizualiai arbatos maišelio išvaizdai. Pats maišelis yra unikalus: tiek savo forma, tiek medžiaga, iš kurios jis padarytas. Nenuostabu, kad kiekvienas jų yra rankų darbo.

Aišku, vien gražios išvaizdos neužtenka, juk arbatai svarbiausia – skonis. O juo nusivilti tikrai neteko. Kolkas pabandžiau tik Earl Grey rūšies arbatą ir belieka konstatuoti, kad tai skaniausia mano ragauta juodoji arbata. Apžiūrėjus Tea Forté galima įžvelgt gero skonio paslaptį – ši arbata yra nesmulkinta. Geram jos skoniui šis faktas – labai svarbus. Paprastai maišeliuose arbata smulkinama, įpraste arbatoje – ne.

Taigi, išbandžiau ir supratau, kad ir maišeliuose galime rasti tikrai puikios arbatos. O klausimas ar jos galima įsigyti Lietuvoje, lieka atviras. Jei kas pamatytumėte, šūktelkit man (ar signalinį laužą uždekit:)

Beto, visiems rekomenduoju aplankyti šios firmos tinklalapį. Vien jų dizaino arbatinukas ko vertas..

Skanaus.

Advertisements

Entry filed under: Arbata. Tags: , .

Gruziniška arbata

3 Comments Add your own

 • 1. dzore  |  January 13, 2008 at 7:28 pm

  Na, puslapy rašo, kad prekiauja tik JAV ir Kanadoje.. Bet tikrai suviliojo tiek aprašymas, tik paveiksliukai. Įdomu būtų paragauti, nes šiaip nemėgstu labai pakelinių arbatų :)

  Reply
 • 2. Lipton arbatos piramidės « Skonio pasaulis  |  January 30, 2009 at 11:19 am

  […] piramidės pavidalo maišeliuose. Rašau “nauja” kabutėse, nes tokį arbatos pateikimo tipą aprašiau prieš gerus metus. Pirmą kartą išvydęs naujienas apsidžiaugiau, nes pakankamai […]

  Reply
 • 3. Povelas  |  August 1, 2011 at 6:02 pm

  Sveki,
  Pažiūrėkite http://www.satea.lt gal ten rasite

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Feeds


%d bloggers like this: